cz| en

O nás

Zkušenosti
jsme tým advokátů s dlouholetými zkušenostmi z českých a mezinárodních advokátních kanceláří.
Specializace
poskytujeme právní poradenství ve všech oblastech práva, zejména v oblasti občanského a obchodního práva, práva obchodních společností, práva nemovitostí, bankovnictví a financování, práva duševního vlastnictví a IT, práva nekalé soutěže, insolvenčního práva, pracovního práva, rodinného a správního práva. Zastupujeme klienty v soudních sporech před českými soudy, v národních i mezinárodních rozhodčích řízeních.

Znalost sektorů
poskytujeme právní poradenství zahraničním a tuzemským společnostem i jednotlivcům při jejich obchodní činnosti na území České republiky i orgánům státní správy. Máme rozsáhlé zkušenosti s poskytováním právního poradenství společnostem z různých odvětví průmyslu a služeb, včetně bankovnictví, developmentu nemovitostí, energetického průmyslu, chemického průmyslu, automobilového průmyslu, textilního průmyslu, kosmetického průmyslu, zemědělství, zejména oblasti hnojiv a přípravků na ochranu rostlin, gastronomie a stavebnictví.

Individuální přístup
klientovi vždy předkládáme konkrétní řešení šité na míru. Klademe důraz na individuální přístup ke každému klientovi. Klient je vždy v přímém kontaktu s příslušným advokátem, který má komplexní přehled o dané věci.

Pomáháme Vám dosahovat Vašich cílů
jsme si vědomi skutečnosti, že hlavním úkolem právníků je pomáhat klientovi v dosahování jeho cílů a podnikatelských záměrů.

onasrtxt1438.jpg

Naší snahou je vytvoření osobního vztahu s klienty, který nám umožní nejlépe poznat jejich potřeby a pružně na ně reagovat. Vždy se snažíme najít řešení posuzovaného problému tak, aby konečné řešení bylo pro klienta nejvýhodnější jak z právního, tak i z ekonomického hlediska.

Vysoká kvalita služeb za příznivých finančních podmínek
klienti oceňují vysokou kvalitu našich právních služeb odpovídající úrovni mezinárodních advokátních kanceláří poskytovaných za příznivých finančních podmínek dohodnutých s klientem na individuální bázi ve formě projektového paušálu nebo na základě hodinových sazeb v závislosti na povaze daného případu a preferencích klienta.